Park Krajobrazowy Międzyrzecza Warty i Widawki | Burzenin, 15-08-2015Adam Wojciechowski na Rajdzie Bike Orient w Burzeninie wywalczył zwycięstwo w Pucharze Bike Orient 2015 na trasie giga. Po 3 edycjach na drugim miejscu plasuje się Grzegorz Liszka, któremu zagraża tylko Michał Szypliński. Musiałby on jednak wygrać finałową edycję, a Grzesiek znaleźć się poza podium. Pretendentów do trzeciego miejsca jest kilku. Obecnie trzecie miejsce zajmuje Łukasz Mirowski, który w tym sezonie na każdej z edycji poprawia swój wynik. Tuż za nim są Krzysztof Szawdzin, Jarek Wieczorek i Radosław Walentowski. Nie zapomnijmy jeszcze o zawodnikach, którzy mają do tej pory zaliczone po dwa starty. Wysoko w klasyfikacji oprócz Michała Szyplińskiego są Paweł Słomka, Łukasz Senderek i Tomasz Zadworny.Wśród Pań na trasie giga wiele się jeszcze może wydarzyć po finałowej edycji. Obecnie pierwsze miejsce zajmuje Anna skompska, która jako jedyna wzięła udział w trzech edycjach. W walkę o pierwsze miejsce mogą się jeszcze włączyć Danuta Blank, Agata Motyl-Adamczyk i Katarzyna Polak. Teoretycznie szansę na podium ma aż 15 Pań spośród 19 sklasyfikowanych po trzech edycjach. Są wśród nich również kobiety, które zaliczyły w sezonie tylko jeden start. Zachęcamy zatem Panie do przyjazdu do Bud Grabskich i włączenie się do walki o czołowe pozycje.

Na trasie mega rywalizacja jest nie mniej zacięta, a to z racji liczby sklasyfikowanych uczestników. W kategorii mężczyzn w tym sezonie wzięło udział aż 256 Panów. Czołową pozycję zajmuje Zenon Lulek, jednak jego pozycja jest mocno zagrożona. Tuż za nim plasuje się kilku dobrych zawodników, którzy z pewnością również mają apetyt na zwycięstwo: Krystian Jakubek, Marek Pochopień, Michał Bedyk, Michał Wesołowski i Piotr Zarzycki. Czarnym koniem całego sezonu może się okazać Bartosz Nowak, który odniósł spektakularne zwycięstwo w Burzeninie, a w Przysusze był drugi.

W rywalizacji kobiet na trasie mega również czekają nas duże emocje. Po trzech edycjach prowadzi Kamila Florczak. Drugą lokatę zajmuje Agnieszka Koźba, która ma szansę zgromadzić więcej punktów niż Kamila. Być może jeszcze większą konkurencją okaże się Marta Sokołowska, która była bezkonkurencyjna w dwóch pierwszych edycjach rajdu. Tylko jeden punkt mniej zgromadziła Lidia Hajduk, która również ma szansę włączyć się w grę o pierwsze miejsce.

Wszystko rozstrzygnie się już 10 października na finałowej edycji Rajdu Bike Orient. Tym razem uczestnicy zmierzą się z trasami wyznaczonymi w Puszczy Bolimowskiej. Serdecznie zapraszamy na wielkie emocje!WYNIKI

Rajd Bike Orient Park Krajobrazowy Międzyrzecza Warty i Widawki


MAPY

Trasa Mega i Giga

Trasa Rekreacyjna

Trasy przejazdu zawodników w serwisie 3DRerun


RELACJE

Paweł Banaszkiewicz - Bike Orient - PK Międzyrzecza Warty i Widawki (oficjalna fotorelacja)

Maciej Nowosławski (Foto Doktorek) - BIKE ORIENT - rajd BURZENIN 15-VIII-2015r. cz1/2, BIKE ORIENT - rajd BURZENIN 15-VIII-2015r cz 2/2 (fotorelacja)

Michał Szypliński (Team 360°) - Urodzinowy prezent, czyli Bike Orient w Międzyrzeczu Warty i Widawki (blog)

Dariusz Kawecki (Etisoft Bike Team) - Bike Orient - Międzyrzecze Warty i Widawki (blog)

Tomasz Kosmala (DOMER Bike Team) - Bikeorient - Park Krajobrazowy Międzyrzecza Warty i Widawki - Burzenin 15.08.2015 (blog)

Mario Tr - Bike Orient - Burzenin 2015 (blog)

Paweł Florczak (readyforboarding.pl) - „ReadyForBiking” czyli Bike Orient, Burzenin – relacja z rajdu na orientację (blog)

Igor Błachut (Team 360°) - Chłopak z plakatu, dziewczyna po przejściach

Recent Posts

ORGANIZATORZY

Imper-Active.jpg

PATRONAT HONOROWY

herb-kolor-1-768x891_mini.jpg
6021.gif
POL_gmina_Smyków_COA_mini.jpg
lasy_panstwowe-logo-2182B9D2AC-seeklogo.

PARTNERZY

pobrany plik.png
pobrany%20plik%20(2)_edited.jpg

PATRONAT MEDIALNY

TVP3-Kielce.svg.png
tkn.png
e7J5CixT_400x400.png
53786870_2316963428316102_63538308995067
logo_psk.jpg

POLECAMY

logo_rds-irokez250.jpg
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now