top of page

Wokół Jeziora Sulejowskiego | Sulejów, 14-09-2014Zalew Sulejowski został objechany, choć nie przez wszystkich uczestników imprezy. Na starcie trzeciej w tym roku edycji Rajdu Bike Orient stawiło się 147 osób. Ponad 40 uczestników odważyło się zmierzyć z trasą GIGA, jednak tylko 6 osobom udała się sztuka zdobycia kompletu 20 punktów kontrolnych. Nie było to zadanie łatwe, gdyż najlepsi po przyjeździe na mecie mieli ponad 120 km na liczniku, choć dało się znacznie zmniejszyć ten dystans. Bezkonkurencyjny okazał się Adam Wojciechowski, który był na mecie po niespełna 6 godzinach i 25 minutach. Najlepszą zawodniczką była Agnieszka Biolik, która jako jedyna z kobiet odwiedziła wszystkie punkty kontrolne (czas 7:31:34).Większość uczestników wybrała trasę MEGA i rywalizowało na 50 km trasie. Tu rywalizacja była nie mniej zacięta. Ostatecznie wygrał Piotr Zarzycki z czasem 3:49:40, a wśród kobiet Kamila Florczak - 5:32.

Znaczącym zainteresowaniem cieszyła się trasa rekreacyjna - prawie 40 uczestników. Tu już nie było rywalizacji, a startować można było na rowerze lub pieszo. Udział wzięły całe rodziny, których członkowie wspólnie odnajdywali wskazówki do zadań w wyznaczonych miejscach.

Dziękujemy za uczestnictwo w imprezie:) Już rozpoczęliśmy przygotowania do kolejnej edycji na zakończenie sezonu, która odbędzie się w Łodzi 25 października. Terenem zmagań uczestników będzie Las Łagiewnicki oraz okolice Zgierza z kompleksem Lasu Grotnickiego. Przygotowujemy ciekawe niespodzianki. Udział w tej imprezie będzie bezpłatny dla wszystkich zainteresowanych:) Szczegóły wkrótce.


WYNIKI

MAPY

Trasa Mega i Giga

Trasa Rekreacyjna

RELACJE

Zakończone edycje
bottom of page